15-calowy notebook dla biznesu – Dell Vostro 5590

Dell Vostro 5590 stanowi zaprzeczenie tezy, iż laptopy biznesowe nie są szczególnie urodziwe. Dell udowodniło jednak, że biznesowy notebook może być zarówno funkcjonalny, jak również dobrze wyglądający. 

15-calowy laptop biznesowy – Vostro 5590

Notebook Vostro 5590 jest 15-calowym urządzeniem skierowanym do klientów biznesowychNotebook Vostro 5590 jest 15-calowym urządzeniem skierowanym do klientów biznesowych. Firma Dell podczas projektowania urządzenia poświęciła kwestii wyglądu, co spowodowało, że notebook jest jednym z ładniej wyglądających laptopów w swojej kategorii.

Równie dobrze sprawa wygląda w kwestii podzespołów, w które Dell Vostro 5590 został wyposażony.

Na jego pokładzie znajdziemy procesor z rodziny Intel Comet Lake, natomiast układ graficzny stanowią tutaj NVIDIA GeForce MX 230 (https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-MX230-Graphics-Card.382351.0.html) oraz NVIDIA GeForce MX 250. Dodatkowo mamy także układy Intel UHD Graphics.

W zależności od konfiguracji Dell Vostro 5590 możemy nabyć z pamięcią RAM do 16 GB, a pod obudową znajdziemy również szybki dysk SSD.

Dell Vostro 5590 – wydajny notebook do pracy

Ekran, w który wyposażony został Dell Vostro 5590 wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD i wykonany jest w technologii IPS. Warto podkreślić, że matryca posiada bardzo dobre kąty widzenia oraz kontrasty.

Do zalet urządzenia należy również dodać czas pracy na baterii, który pozwoli nam na przeglądanie sieci nawet do 12 godzin na jednym ładowaniu.

Dell Vostro 5590 to solidny laptop biznesowy, który będzie stanowił solidne narzędzie podczas pracy. Jego wydajność sprawdzi się podczas obsługi programów biurowych, a także aplikacji internetowych.

Jest to również dobry wybór dla osób, które poszukują notebooka stylowego o nieprzeciętnym wyglądzie. Smukła konstrukcja Dell Vostro 5590 może się podobać.

Inżynierom Dell udało się także uniknąć problemu nagrzewania się urządzenia, dzięki czemu nie uświadczymy w tym przypadku problemów z hałasem wynikającym z nadmiernej pracy wentylatorów.

Główne zalety urządzenia to:

  • procesor Intel Comet Lake
  • wygląd
  • wygodna klawiatura
  • długi czas pracy na baterii
  • obsługa dysków  SSD PCIe x4.
Business obraz autorstwa snowing - www.freepik.com