Dell Vostro 5490 laptop Twoich potrzeb

Laptopy Dell Vostro 5490 to niezwykle przydatne urządzenia (https://www.kuzniewski.pl/k4639,laptopy-dell-vostro-vostro-5490.html). Proponowany przez nas model łączy wiele cech, które mogą się przydać w konkretnych sytuacjach. Sprawdź, czy Dell Vostro 5490 to sprzęt Twoich oczekiwań. 

Wielkość ma znaczenie. A gdzie? W podróży

Dell Vostro 5490 to urządzenie o 13-calowym ekranieDell Vostro 5490 to urządzenie o 13-calowym ekranie. Taka wielkość doskonale sprawdza się w podróży. Dzięki niej możesz spakować laptopa do zwyczajnej torebki oraz specjalnej torby na laptopa. 13-calowy Dell Vostro 5490 wielkością przypomina kartkę A4. Myślę, że taka wielkość to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich podróżujących. Laptop Dell Vostro 5490 sprawdzi się podczas wielu delegacji. Taka szerokość sprawdzi się w sytuacjach, gdzie praca wymaga skorzystania z laptopa podczas jazdy samolotem, autobusem czy pociągiem.

Komfortowa waga dla Twoich ramion

Gdy wyjeżdżasz w podróży musisz zabrać ze sobą wiele rzeczy. Niezbędne dokumenty, elektronikę oraz rzeczy osobiste. Taki ekwipunek wyjazdu służbowego może warzyć więcej niż myślisz. Dlatego Dell Vostro 5490 waży niecałe 2 kg. Dzięki czemu Twoje barki będą Ci wdzięczne.

Wyraźny ekran w każdych warunkach

Jeśli Twoja praca wymaga korzystania z różnego rodzaju naświetlenia. Zwykle opiera się na korzystaniu z laptopa. Postanowiliśmy Dell Vostro 5490 wyposażyć w dobrą kartę graficzną oraz ekran o dobrej rozdzielczości 1920 x 1080. Wydajna karta nVidia GeForce MX230 pozwala na komfort podczas pracy. Dzięki jakości Hull HD śmiało możesz tworzyć dobrej jakości prezentacje czy małe video na social media.

Bateria – ideał podczas wyjazdów w delegacje

Niestety nie zawsze jest możliwość podłączenia naszego sprzętu do ładowania. W tym celu Dell Vostro 5490 został wyposażony w dość wytrzymałą baterię. Urządzenie bez ładowania jest wstanie pracować 240 minut. To wystarczający czas, aby przejechać pół Polski i móc pracować 4 godziny.

Przechowuj niezbędne dokumentów z mocnym dyskiem

Dell Vostro 5490 można nazwać elastyczną biblioteką pamięci. Spokojnie na laptopie pomieścisz dane o min. pojemności 256 GB.

Business obraz autorstwa snowing - www.freepik.com