Laptopy Dell Precision 15 3561 z NVIDIA Quadro, procesorami Tiger Lake i Windows 11

Dell Precision 15 3561 to laptopy, które warto kupić w przypadku, kiedy zależy nam na nieprzeciętnych osiągach w codziennej pracy (o czym więcej tutaj). Ze względu na swoją specyfikację jest to urządzenie skalibrowane do zadań profesjonalnych. Co sprawia, że jest to doskonały laptop dla programistów, architektów i innych osób wymagających zaawansowanych rozwiązań? 

Dell Precision 15 3561 – czy to laptop, który warto wybrać do pracy?

Dell Precision 15 3561 to laptopy, które warto kupić w przypadku, kiedy zależy nam na nieprzeciętnych osiągach w codziennej pracyWyposażona w 15,6-calowy matowy ekran mobilna stacja robocza Dell Precision 15 3561 oddaje w ręce użytkowników kilka konfiguracji. W sprzedaży znajdziemy egzemplarze wyposażone zarówno w ekrany HD czy Full HD, zaś dla najbardziej wymagających przewidziano wyświetlacze 4K UHD. Podczas pracy docenimy również wygodną klawiaturę wraz z touchpadem, tworzące duet usprawniający wykonywanie zadań z wykorzystaniem urządzenia. Na komfort ogromny wpływ mają zastosowane podzespoły. Do kluczowych rozwiązań należy m.in. procesor Tiger Lake, który w tym przypadku oferowany jest do wersji i9 włącznie.

Wszystko, co warto wiedzieć o Dell Precision 15 3561

  • profesjonalne rozwiązania w postaci układów graficznych NVIDIA Quadro
  • procesory Intel Tiger Lake H gwarantujące wysoką wydajność obliczeniową 
  • duże możliwości konfiguracji
  • dobry stosunek ceny do jakości

Laptop, który usprawni codzienną pracę

Jeżeli szukamy sposobu na to, jak usprawnić swoją codzienność, również tą zawodową, to laptopy Dell Precision 15 3561 są platformą, dzięki której znacząco poprawimy efektywność pracy. Choć jest to głównie sprzęt dedykowany profesjonalnym zastosowaniom, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pełnił funkcję narzędzia do pracy w korporacji. Wielozadaniowy i potrafiący obsłużyć jednocześnie wiele operacji laptop, to odpowiedni wybór dla osób wyróżniających się dynamizmem i nielubiących czekać.

Konkurencyjny i mobilny Dell Precision 15 3561

Dell Precision 15 3561 imponuje możliwościami dzielnie stawiając czoła konkurencyjnym modelom, jak Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 czy rozwiązania z oferty HP ZBook. Wysoka wydajność i solidność wykonania uzupełniana jest w przypadku laptopa Precision przez wytrzymałą baterię dającą możliwość do 10 godzin intensywnej pracy.