Mobilny notebook ThinkPad X280

Nad jakością pewnych produktów zastanawiamy się dłużej. Dzieje się tak, ponieważ chcemy mieć całkowitą pewność, że posłużą nam na wiele lat. Ale nie tylko. Liczy się również ich szybkość działania, a zarazem odporność na różne warunki. Jest to naprawdę ważne, gdy wybieramy notebook biznesowy. Zależy nam na tym, aby spełnił duże wymagania, które posiadamy na jego temat. Dotyczą one procesora, dysku, ram, a zarazem matrycy, obudowy i jakości ekranu. W taki sposób dobrze przyjrzyjmy się możliwościom, które zapewnia Lenovo ThinkPad X280 (o czym także tutaj). Oceńmy czy może by do nas nie pasował. 

Poznajmy lepiej ThinkPad X280

Nad jakością pewnych produktów zastanawiamy się dłużej
Autor zdjęcia: pixabay.com

Widzimy w nim zastosowanie nowej generacji ThinkPadów, cechujące się mniejszą i lżejszą obudową. Ale nie tylko, ponieważ także w tej serii pojawia się model nowoczesnego, 4-rdzeniowego procesora Intel Core Kaby Lake Refresh. Wysoka wydajność CPU to nie pełen zakres jego możliwości. Godna uwagi jest również pamięć Ram wynosząca 16 giga czy dyski M.2 NVMe. W opcji pojawia się również modem LTE, dzięki któremu nasz biznesowy ultrabook Lenovo zyskuje jeszcze większe zastosowanie.

Bardzo wygodna jest jego klawiatura, trackpoint, a zarazem nowoczesny czytnik linii papilarnych. Takie nowoczesne podzespoły gwarantują wysoką wydajność i naprawdę dużą mobilność. Dzięki temu wielokrotnie w podróży oraz w biurze będziemy korzystać z takiego urządzenia. Zauważymy, że to jakość, na którą jest nas stać i powinniśmy zawsze decydować się na taki wybór. Dlaczego? Ponieważ nigdy się na niej nie zawiedziemy. Ona będzie mogła sprawić, że już niedługo mobilny notebook pozwoli nam łączyć się z Internetem przez 24 godziny na dobę.

Wygodny jest również nowoczesny ekran, o odpowiednim poziomie ostrości i jasności. To wszystko właściwie sterowane, co sprawia, że jesteśmy przygotowanie na wszelkie warunki i sytuacje pogodowe. W podróży łatwiej jest korzystać z takich ultrabooków, ponieważ nie ma potrzeby ich ciągłego ładowania. Są w stanie wytrzymać kilka godzin bez zasilania. A właśnie wtedy możemy pozwolić sobie na ich wykorzystanie, do serfowania po Internecie, korzystania z pewnych programów i aplikacji. A możliwe, że do odczytania, jak i odpisywania na wiadomości email, które otrzymujemy.